Jesteś tutaj: Start / Aktualności


Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

KIEROWNIK GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W CZARNOCINIE poszukuje osoby na stanowisko pracownika socjalnego.

4 grudnia 2018

KIEROWNIK GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W CZARNOCINIE poszukuje osoby na stanowisko pracownika socjalnego.

 

Forma zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat na zastępstwo.

Wymagania:

Posiadanie kwalifikacji zgodnych z art. 116 ust. 1, ust. 1a oraz art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 r.  o pomocy społecznej (t.j Dz. U. 2018 poz. 1508) tj. spełnienie co najmniej jednego z niżej wymienionych warunków:

  1. posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych,
  2. ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna,
  3. do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczną, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.

 

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Cuper – kierownik GOPS w Czarnocinie/ telefon 44 6165181

 

Zaproszenie

12 grudnia 2018

W najbliższy czwartek, 13 grudnia 2018 r. o godz. 10.00, w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego zs. W Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Tryb., ul. Kasztelańska 9 odbędzie się szkolenie „Koła Gospodyń Wiejskich pod nadzorem ARiMR”, które przeprowadzą pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Piotrkowie Tryb.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby

Prezentacja projektów realizowanych i zrealizowanych

17 grudnia 2018

Stowarzyszenie LGD ,,BUD-UJ RAZEM’’ ma na celu działania na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. W obecnym okresie programowania Stowarzyszenie realizuje określone przedsięwzięcia, które przyczynią się do osiągnięcia założonych celów. W obecnej chwili zostało ogłoszonych 22 naborów wniosków o przyznanie pomocy. We wszystkich naborach łącznie zostało złożonych 209 wniosków. Pomoc otrzymało 133 beneficjentów. Są to osoby/podmioty, których wnioski zostały wybrane do dofinansowania, a następnie przeszły pomyślnie kolejny etap oceny w Urzędzie Marszałkowskim.

Czytaj więcej o: Prezentacja projektów realizowanych i zrealizowanych

KGW SPOTKANIE W SPRAWIE FORMALNEJ REJESTRACJI

W ostatnich dniach w Urzędzie Gminy Czarnocin przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy uczestniczyły w zorganizowanym przez sekretarz gminy Honoratę Krajewską spotkaniach dotyczących możliwości formalnej rejestracji KGW. Temat jest bardzo świeży ale zarazem wart zgłębienia ponieważ ustawa z dnia 4 października 2018 o kołach gospodyń wiejskich, która weszła w życie 28 listopada br., oprócz rejestracji, daje kołom możliwość otrzymania dotacji, warunkiem jest jednak złożenie wniosku o dofinansowanie do 28 grudnia 2018 roku. Chętne koła nie mają więc dużo czasu na działanie.

Czytaj więcej o: KGW SPOTKANIE W SPRAWIE FORMALNEJ REJESTRACJI

Zaproszenie

12 grudnia 2018

Wigilia Gminna 2018

11 grudnia 2018
Przejdź do - Wigilia Gminna 2018

Serdecznie zapraszamy na Wigilię Gminną która odbędzie się w niedzielę 16 grudnia 2018 roku na Sali Gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Czarnocinie.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-19
Data publikacji:2015-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:75599